PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE

BUDOMAL Sp.j.

 

BUDOMAL

O nas

Przedsiębiorstwo Budowlane „Budomal”® jest prężnie rozwijającą się firmą na rynku budowlanym województwa zachodniopomorskiego. Działalność gospodarczą prowadzimy od 1990r. W grudniu 2001 roku zaczęliśmy funkcjonować jako spółka jawna.

Nazwa „Budomal”® jest prawnie zastrzeżonym znakiem handlowym należącym od naszej firmy. Prawo patentowe do nazwy zostało nam nadane przez Urząd Patentowy Rzeczpospolitej Polskiej w 2005 r.

W czasie działalności prowadziliśmy szereg inwestycji i remontów na terenie województwa zachodniopomorskiego. Pozwoliło to na zdobycie dużego doświadczenia zawodowego przez kadrę inżynieryjno-techniczną, a także na stworzenie fachowego i odpowiedzialnego zespołu pracowników oraz pewnej renomy wśród zleceniodawców.

Wykonujemy pełny zakres prac budowlanych przy realizacji nowych inwestycji jak i remontów kapitalnych.

Współpraca ze sprawdzonymi podwykonawcami branży sanitarnej i elektrycznej pozwala nam wykonywać zadania kompleksowo.

Ważnym elementem naszej działalności jest budowa domów jedno- i wielorodzinnych „pod klucz” oraz usługi deweloperskie. Wykonujemy również inwestycje w formule „zaprojektuj i wybuduj”.

Firma nasza posiada bazę sprzętowo-magazynową o powierzchni 7000m2 oraz budynek administracyjny o powierzchni 900 m2 przy ulicy Franciszkańskiej w Koszalinie.

 

Masz pytania? Napisz biuro@budomal.pl lub zadzwoń 94 342 39 75